Blog Love Dance Help

BAL KARNAWAŁOWY

Zapraszamy do najweselszego karnawałowego szaleństwa! Nie możemy doczekać się, abyście dołączyli do nas na jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w kalendarzu – karnawałowej imprezie charytatywnej! Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną śmiechu, tańców i niepowtarzalnych przebrań!

Data: 10 lutego 2024
Lokalizacja: Høymagasinet – Twierdza Akershus Festningen
Mamy dla was MEGA WAŻNE informacje dotyczące dresscodu!
TEMAT: “BEZGRANICZNA KREATYWNOŚĆ”

Oznacza to jedno – możesz być kimkolwiek chcesz! Czy marzysz o byciu Supermanem, motylem, gwiazdą rocka, postacią z bajki, marynarzem, pielegniarką, astronautą, wspomnieć lata 20-ste, zostać popularnym sportowcem czy nawet przebrać się za swojego sąsiada? Nie ma żadnych ograniczeń! To czas na wybicie się ze swojej strefy komfortu i rozbłysnięcie kreatywnością! Pamiętaj! Tylko Twoja wyobraźnia stawia granice!
Ale to nie koniec! Cały dochód ze sprzedaży biletów (po opłaceniu niezbędnych wydatków związanych z przygotowaniami) trafi na cel charytatywny, którego szczegóły również ujawnimy wkrótce,, więc bądźcie gotowi na hojność i współdzielenie radości!
Bilety są już dostępne, ale uwaga – ilość jest ograniczona! Nie zwlekajcie zatem z zakupem, bo kto pierwszy, ten lepszy!

Bilety możesz nabyć poprzez nasz VIPPS: 132586.
Cena: 450 nok / osoba
Aby bilet był ważny, w tytule przelewu należy wpisać: Carnaval LDH oraz swoje imię i nazwisko.

DJ Gresky zadba o najlepsze rytmiczne wibracje, więc możecie być pewni, że stopy same Was poniosą na parkiecie a my już wiemy, jak doskonale potraficie się bawić i wypełnić salę taneczą po same brzegi..

Informacje o naszym Bohaterze:
https://pomagam.pl/pomocigorkowi
Niech karnawałowa magia zagości w Waszych sercach!
Zapraszajcie znajomych na wydarzenie i udostępniajcie!
Będzie się działo!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy