Sekcja biegowa

Witajcie w sekcji biegowej!

Sekcja super przyjacielsko nastawiona dla każdego amatora biegania. Głównym założeniem jest zachęcanie do aktywnego trybu życia, co pomaga w zdrowszym i efektywniejszym funkcjonowaniu każdego człowieka.

Sekcja trenuje systematycznie w każdy wtorek o godzinie 19:00 nad jeziorem Sognsvann w Oslo – poziom dopasujemy dla każdego indywidualnie. Na treningach mile widziani również spacerowicze.

Założeniem sekcji jest organizowanie raz w roku biegu lokalnego na 10 km oraz wspólnego wyjazdu na dłuższe bieganie typu maraton/półmaraton połączone z turystyką i wspólną integracją. Celem przewodnim, każdego zorganizowanego biegu jest wsparcie charytatywne konkretnej osoby z przewlekłą chorobą.

Pomimo młodego stażu, w sekcji uzbierało się już dziesięcioro maratończyków oraz wielu półmaratończyków, z czego jesteśmy bardzo dumni. Na naszym koncie mamy już start w maratonie na zamarzniętym jeziorze, który dla każdego uczestnika był niesamowitym przeżyciem!

Założycielem i pomysłodawcą sekcji biegowej jest Majki, który biega w butach Najki i wraz z Mateuszem na wtorkowym treningu, chętnie przedstawi Wam resztę ekipy!

Serdecznie zapraszamy! Piszcie do Nas śmiało.

Zobacz jak biegamy

Bazy trenigowe

W sezonie letnim

Jezioro Sognsvann
0890 Oslo

Wtorek, godzina 19:00

W sezonie zimowym

Bislett Stadion 
Louises gate 1
0168 Oslo

Wtorek, godzina 19:00