Blog Love Dance Help

CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKARSKI RAZEM DLA UKRAINY 2022

turniej dla ukrainy
Cóż to był za turniej! Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, mnóstwo sportowych emocji i pięknych bramek! Tak właśnie było w sobotę.

Dzień rozpoczęliśmy od wizyty w Ambasadzie RP w Oslo i spotkania z Panią Ambasador Iwoną Woicką-Żuławską, Panią Konsul Anną Śmiałek-Grzyb oraz Panem Konsulem Andrzejem Jachem. Następnie wszyscy razem udaliśmy się na Ferd Stadion, gdzie o 11.00 nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju.

Po zaciętym meczu finałowym i rzutach karnych, drużyna Love Dance Help pokonała 4-2 Reprezentację TVP i po raz pierwszy w historii wygrywa nasz turniej! Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy, bez których to wszystko nie byłoby możliwe! Dziękujemy sędziom, wszystkim, którzy upiekli ciasta, fotoreporterom Kubie i Przemkowi, Wioli Straus za masaże w trakcie eventu i dbanie o zdrowie uczestnikow pilkarzy, kamerzyście Kubie z Pepe TV, kibicom, Marcinowi Grzegrzółce, za nieocenioną pomoc w organizacji turnieju, Maciejowi Szymczykowi za podarowanie koszulki Jacka Góralskiego na licytację. Z serca dziękujemy Ambasadzie RP w Norwegii za pomoc i wsparcie naszego turnieju.

Podziękowania osobne płyną do Marka Szkolnikowskiego za patronat TVP Sport oraz Rafała Patyry za udział Reprezentacja TVP w naszym turnieju. Ogromnie cieszymy się, iż w naszym mundialu zagrały także dzieci z polskiej fundacji Z Ławki Rezerwowych.

Wyniki turnieju:
🥇Love Dance Help 1
🥈Reprezentacja TVP
🥉Love Dance Help 2
IV. Bonanza

Wyniki w indywidualnych konkurencjach:
– Fair Play: Konrad Cichosz z ekipy Ławka rezerwowych
– Strzelec, 15 bramek: Artur Boruciński z Bonanza
– Najlepszy bramkarz: Krystian Gębala z Love Dance Help
– Najlepszy piłkarz:  Kacper Roszak – Reprezentacja TVP

Osobne podziękowania kierujemy do naszych sponsorow:
– Adwokat Nierzwicki
– Jeden sponsor anonimowy

Współorganizator:
Partnerzy:

Patronat medialny:

Patronat honorowy:
– Iwona Woicka-Żuławska, Ambasador RP w Norwegii
Drużyny z turnieju

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy