Blog Love Dance Help

CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKARSKI

Zagraj w turnieju siatkarskim i wesprzyj dzieci z domów dziecka!

Na boiskach w Asker rozegrają się siatkarskie mistrzostwa, a dochód zebrany z wpisowego zostanie przekazany na zakup sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka w Polsce.

Sam turniej będzie rozgrywany po 2 osoby w drużynie (pary mogą być mieszane lub jednej płci). Duety proszone są o wysłanie maila na adres lovedancehelp@gmail.com z dopiskiem „Turniej siatkarski” i nazwą drużyny w tytule.
 
Ilość miejsc ograniczona! 
 
W treści wiadomości należy wpisać listę zawodników. Organizatorzy proszą także, by do wiadomości dołączyć potwierdzenia wpłaty zgłoszeniowej. Wpłaty przyjmowane są na konto stowarzyszenia LoveDanceHelp. Numer konta: 8601 69 39686.
 
Wspaniała atmosfera, dobra zabawa w szczytnym celu i poczęstunek dla drużyn gwarantowane. Wszystkich, którzy wolą oglądać sportowe zmagania z trybun, organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania.
 
Szczegóły dotyczące czasu trwania meczów, regulaminu oraz terminarza zostaną zamieszczone na fanpage’u LoveDanceHelp oraz przesłane drogą mailową każdej zgłoszonej drużynie po 21.08.Więcej infirmacji u koordynatora turnieju, Michała Przybylskiego.
 
Numer telefonu: 40290284.
Organizator nie odpowiada za ubezpieczenie zawodników.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy