Blog Love Dance Help

CHARYTATYWNY TURNIEJ W WILNIE

Czas na piłkarski weekend w Wilnie !!! Łącząc siły można więcej. I właśnie nadeszła chwila, aby sprawdzić moc tego przysłowia. Organizacja Love Dance Help wraz z fundacja Z ławki rezerwowych, przy wsparciu Centrum Sportu Rejonu Wileńskiego pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na charytatywny turniej piłkarski. Celem głównym turnieju jest zebranie środków na wsparcie funkcjonowania Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie. 
 
Jako organizatorzy, postaramy się stworzyć wspaniałą sportową atmosferę, która pozostanie w naszych wspomnieniach na długie lata. Postaramy się też wykorzystać ten weekend, aby zintegrować fanów piłkarskich z całej Europy, dlatego liczymy na odzew drużyn z różnych zakątków naszego kontynentu. Cel jest szczytny, a na dodatek Wilno to piękne miasto. W planie na niedziele jest zwiedzanie starówki wraz z przewodnikiem oraz wspólny piłkarski posiłek. Mamy na liście już kilka drużyn, które potwierdziły swoją obecność, a wśród nich wspaniała Reprezentacja TVP, która bardzo często wspiera sport połączony z pomaganiem.
 
Turniej odbędzie się w sobotę 16.09.2023 w godzinach 11:00 -18:00. Miejsce rozgrywek: Stadion Niemenczyn (25 km od centrum Wilna).
Zapraszamy do zapisów drużyny chcące wziąć udział w turnieju. Koszt zgłoszenia drużyny to 1 000 PLN (230 EUR). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na funkcjonowanie Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie. Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do 12.09.2023, na adres mailowy: tournamentwilno2023@gmail.com. Śpieszcie się bo ilość miejsc jest ograniczona !! Zapewniamy niesamowite emocje oraz football na najwyższym poziomie. W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorem zawodów:
Michałem Przybylskim +47 402 90 284.

***********************************************************************
Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami turnieju:
1. Turniej ma charakter charytatywny, a celem nadrzędnym jest wsparcie materialne dla Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki w Wilnie.
2. Turniej będzie rozgrywany po 6 osób (5 w polu + bramkarz).
3. W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 10 zawodników.
4. Zgłaszana drużyna proszona jest o wysłanie emaila na adres tournamentwilno2023@gmail.com w tytule wpisując „Turniej Wilno” oraz nazwę swojej drużyny (Ważne!). W treści wiadomości proszę wpisać listę zawodników oraz telefon kontaktowy do kapitana. Do wiadomości prosimy dołączyć również potwierdzenia wpłaty.
5. Wpłaty przyjmujemy na konto stowarzyszenia – Z ławki rezerwowych – nr. konta: 18 1240 1040 1111 0010 8273 1051
W tytule wpłaty wymagana nazwa drużyny!!! Ważne !
6. Ilość miejsc drużynowych jest ograniczona. Planujemy od 8 do 20 drużyn.
7. Szczegóły dotyczące czasu trwania meczów, regulaminu oraz terminarzu meczy zostaną zamieszczone na stronie wydarzenia oraz przesłane drogą mailową każdej zgłoszonej drużynie po losowaniu grup, które odbędzie się 13 września o godzinie 20:00 i będzie transmitowane online na stronie Love Dance Help.
8. Gra w butach typy „wkręty” jest zabroniona.
9. Organizator nie odpowiada za ubezpieczenie zawodników.
 
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, a kibiców prosimy o liczne wsparcie na boisku.
Do zobaczenia 16-go września !!!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy