Blog Love Dance Help

DOBRE WIADOMOŚCI!

Drodzy Przyjaciele! Dzisiaj, na kilka dni przed turniejem piłkarskim, chcielibyśmy podzielić się z Wami niesamowitymi wiadomościami.

Podczas naszej ostatniej Szlachetnej Misji na Podkarpaciu, ostatnim przystankiem była – Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Nienadowej. Było to niezwykłe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach. Dzieciaki otrzymały piękne stroje sportowe ozdobione logiem “Love Dance Help”. To było wspaniałe zobaczyć ich uśmiechy, kiedy przekazaliśmy im te prezenty. Aby uczcić tę chwilę, postanowiliśmy rozegrać mecz na pobliskim boisku. Był to emocjonujący i pełen radości moment, który z pewnością na długo zapadnie nam jak i dzieciakom w pamięć.

Chcielibyśmy również podzielić się z Wami podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy. Dzięki Szlachetnej Misji czyli wsparciu piłkarzy z Norwegii, wspaniałym paniom, które piekły ciasta, wszystkim ludziom, którzy przez te wszystkie lata dokonywali wpłat oraz niesamowitym wolontariuszom i sponsorom udało się stworzyć ogromną drużyną Love Dance Help dzieciaków z Domow Dziecka w Polsce Aż 360 dzieci z 30 Domow Dziecka, w 5 województwach w Polsce nosi nasze barwy. To niesamowite osiągnięcie! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze zaangażowanie i wsparcie, ktore umożliwiło nam spełnienie marzeń wielu dzieci. Wasze dobro serca naprawdę czyni różnicę w ich życiu. Dzięki Wam te dzieci mają szansę poczuć się kochane, bezpieczne oraz zobaczyć, że sport to zdrowie i dzięki niemu można poznać wielu wspaniałych przyjaciół oraz wykształtować charakter.

Razem możemy dokonać wielkich rzeczy. Dziękujemy, że jesteście z nami w tej niezwykłej podróży. A już w sobotę zapraszamy na kolejny turniej i kolejne piłkarskie emocje:
https://facebook.com/events/s/charity-football-tournament-wi/1301304550820825/

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy