Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Copenhagen Marathon z Love Dance Help i Polonią

14 maja, 2023

Wraz z grupą przyjaciół, pasjonatów biegania, sportu i pomagania, którzy od kilku lat systematycznie trenują wspólnie w Oslo, postanowiliśmy wybrać się do Kopenhagi, aby razem pokonać królewski dystans 42 km 195 metrów oraz poznać nowe miasto.
Nasza drużyna liczy aktualnie 13 maratończyków i liczymy na jej powiększenie. Większość z naszych biegaczy ma już kilka maratonów na swoim koncie, ale mamy również debiutantów. Drużynowo biegaliśmy w Oslo, Wilnie, Tromsø, a nawet na Svalbardzie. Mamy też w pamięci wspaniały maraton w norweskim Gol po tafli zamarzniętego jeziora.
Każdy nasz bieg staramy się połączyć z konkretną akcją charytatywną. Tym razem postaramy się przełożyć nasze kilometry na konkretną pomoc w powrocie do zdrowia dla 3 letniego Wiktorka z Podkarpacia, u którego w lutym lekarze zdiagnozowali nowotwór rdzenia kręgowego.
Link do zbiórki z opisem:https://zrzutka.pl/79p6ax
Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do dołączenia do naszej biegowej pomocnej drużyny Love Dance Help, a Was kochani kibice o wsparcie zbiórki na rzecz małego Wiktorka.

Szczegóły

Data:
14 maja, 2023
Witryna internetowa:
https://copenhagenmarathon.dk/en/

Organizator

Love Dance Help
Phone
+47 925 22 654
Email
lovedancehelp@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Copenhagen
Copenhagen, + Google Map