FAQ

Skontaktuj się z nami

Użyj do tego zakładki kontakt, e-mail: lovedancehelp@gmail.com bądź skorzystaj ze strony Facebook.

Tak. Uprzednio zaakceptowany przez stowarzyszenie apel umieścimy w internecie i pomożemy w nagłośnieniu.

Odezwij się do nas droga oficjalna lub skontaktuj się z którymś z wolontariuszy którego znasz. Jesteśmy otwarci na nowych członków.

Osoba niepełnoletnia musi uzyskać pisemną zgodę obojga rodziców bądź opiekunów prawnych na podjęcie wolontariatu, lub jedno z rodziców musi być obecne podczas wydarzeń.

Tak. Możesz pomagać również w internecie poprzez udostępnianie naszych akcji oraz pomoc zdalna w dziale social media.

Bycie wolontariuszem LDH jest aktem bezinteresownej pomocy potrzebującym dzieciom. Jako aktywny wolontariusz możesz liczyć na bezpłatny udział w naszych charytatywnych wydarzeniach, otrzymasz przydział wyżywienia i napojów ze strefy gastro oraz poznasz wspaniałych ludzi.

Nie. Stowarzyszenie nie pobiera żadnej opłaty za organizacje akcji charytatywnych. Jesteśmy organizacja non-profit i żaden z wolontariuszy nie pobiera wynagrodzenia za działalność w ramach LDH. Stale koszty funkcjonowania organizacji pokrywają sponsorzy a część opłat na wydarzeniach jak opłata boiska jest opłacanych z wplat zawodników lub również sponsorów.

Aby zgłosić błąd na stronie Internetowej bądź skontaktować się z Administratorem strony, wyślij wiadomość na adres: admin@lovedancehelp.com