Blog Love Dance Help

ORKIESTROWY BIEG LDH

Biegaj razem z nami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Serdecznie zapraszamy Cię na 18. edycję biegu charytatywnego “Policz się z Cukrzycą”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia! To nie tylko świetna okazja do aktywności fizycznej, ale również doskonały sposób na wsparcie WOŚP a Love Dance Help już kolejny raz angażuje się w tę szczytną akcję.

KIEDY: Niedziela, 28.01
START: Godzina 12:00
MIEJSCE STARTU: Oslo Opera House
TRASA: Oslo Opera House – Bygdøy (ok. 10 km)

Nie musisz być biegaczem zawodowym, aby wziąć udział! Jeśli bieganie nie jest Twoją mocną stroną, zapraszamy również na przyjemny spacer na dowolnym dystansie. Ważne, abyśmy wszyscy się spotkali i razem wsparli tę istotną akcję. To nie tylko bieg/spacer, to również okazja do integracji i spędzenia czasu na świeżym powietrzy w zdrowym stylu. Dlatego zabierz ze sobą przyjaciół, rodzinę, a nawet zwierzęta domowe, bo razem możemy zdziałać więcej!

Pamiętajcie o ciepłych ubraniach, uśmiechu na twarzy i gotowości do wspólnego pokonania trasy. Niech ta niedziela będzie dniem, kiedy łączymy siły, by wspólnie działać na rzecz walki z cukrzycą.

Zbiórkę WOŚP możesz wesprzeć poprzez wirtualną skarbonkę:
https://www.wosp.org.pl/…/jak-wspierac…/wesprzyj-online
Do zobaczenia przy Oslo Opera House!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy