Blog Love Dance Help

OSTATNIE GODZINY NA WPŁATY DLA WOJOWNIKA WIKTORKA

UWAGA UWAGA!!!
Pozostały nam ostatnie godziny na wpłaty na naszego VIPPSA dla Wiktorka, więc zachęcamy Was do hojnego wsparcia. Oficjalna zbiórka nadal trwa, a Wasze drobne wpłaty mogą zrobić ogromną różnicę dla Wiktorka i jego rodziny. Razem możemy pomóc im w trudnych chwilach.
A to nie wszystko. Jesteśmy też pełni podekscytowania, że możemy Wam dziś pokazać filmik z naszego ostatniego maratonu w Kopenhadze Copenhagen Marathon z Love Dance Help i Polonią! To było niesamowite wydarzenie pełne emocji, a teraz każdy z Was może zobaczyć, jak było i poczuć tę niesamowitą atmosferę.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dołączyć do naszego biegowego szaleństwa, to teraz jest moment! Może już następnym razem to Ty będziesz biegać u naszego boku, podziwiać piękne krajobrazy i czerpać energię od innych wspaniałych ludzi. Zatem, zapraszamy Was do obejrzenia filmiku, który również możecie obejrzeć na naszym YouTube (zachecamy do subskrybcji). Zobaczcie, jak wspaniale spędziliśmy czas, przekraczając własne granice i osiągając cele. A jeśli ten filmik Was zainspiruje, dołączcie do naszej społeczności biegaczy i wspólnie z nami zmieniajcie świat na lepsze.


A wiec, aby wesprzeć Wiktorka i jego rodzinę, oto nasz VIPPS 132586 (wszystko w całości zostanie przekazane na zbiórkę – oficjalny wynik podamy wkrótce) lub wystarczy kliknąć w poniższy link i dokonać wpłaty bezpośrednio na oficjalną zbiórkę: https://zrzutka.pl/z/11kuax

Każda suma się liczy, a Wasza dobroć naprawdę może zdziałać cuda!
Dziękujemy Wam wszystkim za miłość i wsparcie, które okazujecie nam każdego dnia. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy