Blog Love Dance Help

PIŁKARSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ LDH

Liverpool czy Barcelona, Tottenham czy może Ajax? Która drużyna sięgnie po tegoroczny puchar …. ?

To właśnie te pytania w ostatnim czasie wywoływały w nas największe piłkarskie emocje. Jedyne zagrożenie jakie mogą poczuć na piersi wymienione kluby, to piłkarskie emocje, których nie zabraknie w naszym charytatywnym turniej Love Dance Help. Obiecujemy dołożyć jak najwięcej starań, aby nasz turniej dostarczył wszystkim kibicom jeszcze więcej emocji, niż tegoroczna edycja Ligi Mistrzów!

Zgodnie z zapowiedziami, nasza dzielna ekipa Love Dance Help, już 22 czerwca zorganizuje kolejny charytatywny turniej piłkarski. Tym razem edycja letnia zostanie rozegrana na boiskach treningowych najlepszego klubu stolicy, na pięknym obiekcie Vålerengi Oslo!

Przypomnijmy, iż każdy z uczestników turnieju przyczynia się do realizacji piłkarskich marzeń dzieci z polskich domów dziecka. To dzięki wszystkim uczestnikom, już 140 dzieci otrzymało od naszej organizacji profesjonalne stroje piłkarskie, które zapewne pomogą im wypłynąć na piłkarskie salony, a nam cieszyć się wzmocnieniami w reprezentacji polski.

Turniej odbędzie się w sobotę 22.06.2019 w godzinach 12:00 – 20:00 na obiekcie Vålerengi Oslo.

Zapraszamy do zapisów drużyny chcące wziąć udział w turnieju. Koszt zgłoszenia drużyny to 2500 NOK (ciepły posiłek dla każdego zawodnika w cenie). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka!

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do 10 czerwca, na adres mailowy: lovedancehelp@gmail.com. Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona !

Zapewniamy niesamowite piłkarskie emocje na najwyższym poziomie, a także:
– pyszne smakołyki na naszej strefie gastro
– profesjonalną oprawę muzyczną DJ Pitera
– występy dwóch generacji cheerleaderek z grupy tanecznej „Hit The Beat”
– atrakcje dla najmłodszych
– pokazy sztuczek piłkarskich
– i wiele innych

W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorem zawodów:
Michałem Przybylskim +47 402 90 284.

***********************************************************************

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami turnieju:

1. Turniej ma charakter charytatywny.
2. Turniej będzie rozgrywany po 6 osób (5 w polu + bramkarz).
3. W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 10 zawodników.
4. W celu zgłoszenia drużyny prosimy o wysłanie e-maila na adres lovedancehelp@gmail.com w tytule wpisując „Turniej piłkarski” oraz nazwę drużyny (WAŻNE !). W treści wiadomości proszę wpisać listę zawodników. Do wiadomości prosimy dołączyć rownież potwierdzenia wpłaty zgłoszeniowej
5. Wpłaty przyjmujemy na konto stowarzyszenia LoveDanceHelp – nr konta: 8601 69 39686 lub Vipsem na nr 132586 – zakładka «Buy and pay». W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę drużyny.
6. Ilość drużyn jest ograniczona.
7. Szczegóły dotyczące czasu trwania meczów, regulaminu oraz terminarz zostaną zamieszczone na fanpagu LoveDanceHelp oraz przesłane drogą mailową każdej zgłoszonej drużynie po 15 czerwca.
8. Gra w butach typu „wkręty” jest zabroniona.
9. Organizator nie odpowiada za ubezpieczenie zawodników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, a kibiców prosimy o liczne przybycie oraz stworzenie gorącej atmosfery na Vålerenga Stadion. Do zobaczenia 22-go czerwca !

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy