Blog Love Dance Help

PIŁKARSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ LDH – ZIMA 2019

2 marca 2019 na boiskach halowych Manglerud w Oslo z inicjatywy fundacji Love Dance Help odbył się drugi charytatywny turniej piłkarski – edycja zimowa. W wydarzeniu wzięło udział 19 zgłoszonych drużyn, czyli w sumie 190 piłkarzy.
 
Cel imprezy – poza dobrą zabawą – był szczytny. Kwotę zebraną z wpisowego drużyn oraz ze sprzedaży ciast i kiełbasek organizatorzy przeznaczyli na zakup sprzętu sportowego dla potrzebujących dzieci, a udało się zgromadzić prawie 50 tysięcy koron. Zobaczcie w galerii, jak bawili się uczestnicy turnieju.
 

Przedstawiciele Love Dance Help jak to było w edycji letniej podeszli do sprawy na poważnie i zgłoszone drużyny drogą losowania przydzielono do czterech grup. Dalej turniejowa drabinka również przypominała te z poprzedniego turnieju. Awans do ćwierćfinałów po fazie grupowej uzyskiwały po dwie drużyny, następnie zwycięzców czekały półfinały i wreszcie zwieńczenie inicjatywy: mecz o 3. miejsce oraz wielki finał.

Triumfatorami charytatywnego minimundialu została ponownie drużyna Pomagajmy, która reprezentowała symbolicznie Hiszpanię w edycji letniej, dalej na podium uplasowały się Warmia Płock i ekipa Zagrajmy.

Wywiady, relacje oraz sportowe emocje gwarantowane! Przed Wami film z naszego charytatywnego turnieju. Bartek dziękujemy za super montaż! Kolejny turniej już w czerwcu, be ready!

https://youtu.be/ueV4yOn8-RQ

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy