Blog Love Dance Help

PIŁKARSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ LDH – ZIMA

Ruszamy z piłkarskim szaleństwem roku 2020! Nasza reprezentacja w lipcu wygrywa złoty medal Mistrzostw Europy, a my wygrywamy kolejne uśmiechy dzieci z domów dziecka w województwie warmińsko-mazurskim.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nasz dzielna ekipa Love Dance Help, już 7 marca organizuje kolejny charytatywny turniej piłkarski. Druga edycja zimowa! Zagramy na sztucznej trawie w Oslo, tak jak rok wcześniej na Manglerudhallen.

Turniej rozegramy ku czci i pamięci naszego kolegi Huberta z drużyny Tomter Team, który zginął w ubiegłym roku w wypadku samochodowym. Huberta mielismy okazję poznać dzięki wspólnej pasji do piłki, dlatego też minutą ciszy w piłkarskim gronie chcielibyśmy uczcić jego pamięć [*]

Turniej odbędzie się w sobotę 07.03.2012 w godzinach 13:00 – 20:00 na Manglerudhallen. Zapraszamy do zapisów drużyny chcące wziąć udział w turnieju. Koszt zgłoszenia drużyny to 2700 NOK (ciepły posiłek dla każdego zawodnika w cenie). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla dzieci z domów dziecka!

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do 02.03.2020, na adres mailowy: lovedancehelp@gmail.com. Spieszcie się bo ilość miejsc jest ograniczona!

Zapewniamy niesamowite emocje oraz footboll na najwyższym poziomie. O odpowiedni poziom kalorii zarówno dla piłkarzy jak i kibiców zadba nasz dział gastro.

W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorem zawodów:
Michałem Przybylskim +47 402 90 284

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami turnieju:

1. Turniej ma charakter charytatywny.
2. Turniej będzie rozgrywany po 5 osób (4 w polu + bramkarz).
3. W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 10 zawodników.
4. Zgłaszana drużyna proszona jest o wysłanie emaila na adres lovedancehelp@gmail.com w tytule wpisując „Turniej piłkarski” oraz nazwę swojej drużyny (Ważne!). W treści wiadomości proszę wpisać listę zawodników oraz telefon kontaktowy do kapitana. Do wiadomości prosimy dołączyć również potwierdzenia wpłaty.
5. Wpłaty przyjmujemy na konto stowarzyszenia LoveDanceHelp – numer konta: 8601 69 39686. W tytule wpłaty wymagana nazwa drużyny! Ważne!
6. Ilość miejsc drużynowych jest ograniczona.
7. Szczegóły dotyczące czasu trwania meczów, regulaminu oraz terminarzu meczy zostaną zamieszczone na fanpagu LoveDanceHelp oraz przesłane drogą mailową każdej zgłoszonej drużynie po 05.03.2020.
8. Gra w butach typy „wkręty” jest zabroniona.
9. Organizator nie odpowiada za ubezpieczenie zawodników
10. Każda drużyna zabiera ze sobą spray chłodzący lub sztuczny lód na wypadek urazów, których organizator nie przewiduje.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, a kibiców prosimy o liczne wsparcie na Manglerudhallen. Do zobaczenia 7-go marca!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy