Blog Love Dance Help

PODSUMOWANIE TURNIEJU FUTSAL

Kochani, małe przypomnienie oraz podsumowanie naszego charytatywnego turnieju Futsalu. Plejada aż 15 zespołów powalczyła o miano najlepszej drużyny, a wśród nich ekipa Wisła Gliny Małe z Podkarpacia, w której składzie wystąpił Radek Czaja – ojciec Olusia, któremu pomożemy w rehabilitacji dzięki Wam. Serdeczne podziękowania dla drużyny Polonia Stavanger, która także pokonała spory kawałek trasy, aby wspólnie stworzyć piękny piłkarski spektakl. Tegorocznymi zwycięzcami edycji zimowej naszego turnieju została drużyna Hvit-Rød Oslo Futsal!
 
Ogromne gratulacje dla całego zespołu! Po bardzo emocjonującym finale, w którym to drużyna Love Dance Help 1 strzeliła dwie pierwsze bramki zdołali obrócić przebieg wydarzeń i zasłużenie wygrali 3:2.
 
Mecz o miejsce nr 3 rozegrały drużyny Polonii Stavanger oraz Polskiej Drużyny Piłkarskiej. Mecz od samego początku stal na bardzo wysokim poziomie, ostatecznie po bardzo dobrym występie to Polska Drużyna Piłkarska zdobywa brązowe medale.
 
Nagrody indywidualne:
– Najlepszy strzelec – Szymon Krolikowski, zdobywca 15 bramek
– Najlepszy zawodnik – Szymon Krolikowski
– Najlepszy bramkarz turnieju – Kamil Chochołowicz
 
Kolejny turniej, na którym dopisali wspaniali kibice, świetne humory oraz poznaliśmy nowych piłkarskich przyjaciół. Dziękujemy wszystkim piłkarzom za to, jak zacięcie walczyli na boiskach, nie tylko o puchar ale co najważniejsze – o zdrowie dla Olusia.
 
Dziękujemy również naszym niezastąpionym wolontariuszom za to, że poświeciliście swój wolny czas, energię i tak bardzo zaangażowaliście się, aby nasz turniej był tak udany oraz jak zawsze na najwyższym poziomie. Podziękowania ślemy również do sędziów – panowie, wykonaliście kawał dobrej roboty !
 
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów, dzięki którym najprawdopodobniej pobijemy kolejny rekord pomocy. Sprawdzamy ostatnie wpłaty z aukcji i wynik zostanie opublikowany jeszcze w tym tygodniu.
 
Lista sponsorów:
– Proffbygg AS
– Pol Betong A/S
– SIBE – Sikker Bemanning AS
– Trust
– Service Staff
– EkoMarket Oslo
– TAMU Swahili Food
– ISS Facility Services
– Polski Sklep Spożywczy – Baza
– Videoh
 
Partnerzy turnieju:
– Radio Wataha TV
– Hit The Beat – Dance Group Oslo
– Trollrental
– Przemyslaw Papala Photography
– Jacek Jakóbczyk
– Lajfowanie Wiktoria Latta
 
Dziękujemy Embassy of Poland / Ambasada RP w Oslo / Ambasada RP w Oslo za wsparcie naszej inicjatywy.
 

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy