Blog Love Dance Help

PODSUMOWANIE TURNIEJU SIATKARSKIEGO

Drodzy przyjaciele!
Z ogromną dumą i radością – po podliczeniu wszystkich wpłat, chcieliśmy ogłosić, iż udało nam się zebrać 26 249 nok na naszym charytatywnym turnieju siatkarskim, który odbył się 13.08.2023.

To już kolejny rok, kiedy ten niesamowity turniej stał się stałym elementem naszego kalendarza, a wasza hojność i zaangażowanie zawsze nas zadziwiają. To dzięki waszym wpłatom pomożemy kolejnym dzieciom z domów dziecka w Polsce uwierzyć w siebie i zaszczepić w nich sportowego ducha walki. Nawet deszcz na początku nie zdołał zepsuć nam nastroju! Wszystkie drużyny postanowiły zagrać, bo wiedziały, że to dzieje się dla wspaniałej sprawy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy z pasją i zaangażowaniem brali udział w turnieju, oraz pogratulować zwycięzcom, którzy dali z siebie wszystko. Bez wsparcia naszych sponsorów nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, więc serdeczne podziękowania dla nich:

– MTA Group
– TRUST
– WWK Elektro As
– Service Staff

Dziękujemy także ludziom, którzy upiekli pyszne ciasta na strefę gastro i wszystkim, którzy przyszli kibicować, dodając nam energii. Ogromne “dzięki” kierujemy również w stronę naszych niezastąpionych wolontariuszy. Bez Waszej pomocy to wszystko nie mogłoby się odbyć. Zapraszamy Was na kolejne wydarzenia, które odbędą się już wkrótce. Razem możemy zdziałać wiele! Dziękujemy jeszcze raz za wasze wsparcie i serce, które wkładacie w nasze inicjatywy. Jesteście niesamowici!

A jeśli Ty chciałabyś zostać sponsorem na naszych wydarzeniach, lub zostać wolontariuszem i pomagać razem z Nami – zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!
A tymczasem, niech ta wiadomość idzie w świat.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy