Love Dance Help

Króciutko dla tych co wiecznie zabiegani.
Love Dance Help to polonijne stowarzyszenie działające w Norwegii, którego myślą przewodnią są:

POMOC, DZIELENIE SIĘ Z POTRZEBUJĄCYMI, AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU I TWORZENIE SYMPATYCZNEJ SPOŁECZNOŚCI.

Jeśli natomiast masz jeszcze minutkę, to pozwól, że Ci się przedstawimy.

Jesteśmy grupą znajomych, przyjaciół, kolegów i koleżanek, których połączyło kilka rzeczy - chęć pomocy innym, pasja do różnych sportów i aktywnego życia, miłość do otaczającego nas świata, ale przede wszystkim chęć podzielenia się tym co mamy z tymi, którym tego szczęścia w życiu zabrakło.

Pomagamy głównie dzieciom z polskich domów dziecka, ale wspierany również inne zbiórki niosące pomoc. Organizujemy sportowe turnieje, imprezy taneczne, wspólne biegi i inne wydarzenia podczas których zbieramy środki, które następnie w całości przekazujemy na wcześniej wyznaczony cel. Jesteśmy organizacją NON-PROFIT toteż żaden z członków nie pobiera wynagrodzenia za swoją pracę, wszyscy jesteśmy wolontariuszami a absolutna całość dochodów jest przeznaczana na cele charytatywne.

Jeżeli zatem znajdujesz u siebie podobne cechy, czujesz chęć podzielenia się szczęściem, które masz, do tego lubisz aktywnie, w naprawdę sympatycznym towarzystwie spędzać czas to zapraszamy Cię do nas! Możesz dołączyć do wspólnego niesienia pomocy poprzez uczestnictwo w organizowanych przez LDH imprezach, a jeśli czujesz chęć do bardziej aktywnego działania, to zapraszamy Cię w szeregi naszych wolontariuszy! Każdy bowiem może zostać wolontariuszem, a wniesiony wkład bez wątpienia przyczyni się do tego, że nasz Świat stanie się jeszcze lepszym miejscem.

Jak pomagać regularnie

Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać. Może to być 20, 50 czy nawet 100 koron – to zależy od Ciebie. Dla nas każda kwota ma siłę milionów!

Wybierz swój ulubiony dzień, w którym wybierzesz się na pocztę lub odwiedzisz swój bank, również ten internetowy!

Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz w roku czy raz w tygodniu.

Jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu w swoim banku. Wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z Nami na Facebooku lub napisz e-mail