Blog Love Dance Help

REKORDOWO DLA KUBUSIA!

Drodzy Przyjaciele! Ogłaszamy, że Nasz magiczny wieczór Charity Dancing Gala with Love Dance Help z dnia 25.11.2023 dla pięcioletniego Kubusia zakończył się wielkim sukcesem.

Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać niesamowitą kwotę 165 740kr.
To niezwykłe wsparcie pozwoli Kubusiowi kontynuować swoją drogę do zdrowia po przeszczepie, który był kolejnym etapem w jego bohaterskiej walce z nowotworem.
Cała suma, po pokryciu niewielkich kosztów organizacyjnych, zostanie bezpośrednio przekazana na konto Kubusia, pomagając mu w walce z chorobą. Wasza dobroć i zaangażowanie sprawiły, że nawet najmniejsza kwota miała ogromne znaczenie.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować, bawić się i jednocześnie czynić dobro dla Kubusia. Wasza obecność sprawiła, że nasza gala była niezapomnianym przeżyciem, pełnym radości i uśmiechów.

Wielkie podziękowania kierujemy także w stronę naszych sponsorów i partnerów, którzy wsparli nas finansowo i organizacyjnie. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Dziękujemy za wiarę w naszą misję i zaufanie, które nam okazaliście.

MTA Group
Service Staff
Oslo Bilutleie
TRUST
WWK Elektro AS
Lorecco
Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko
Hit The Beat – Dance Group Oslo
Videoh
Przemyslaw Papala Photography
Dj Gresky – Piotr Sielski – Event Music Services

Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali vouchery oraz prezenty na licytacje i loterię. Wasza hojność sprawiła, że były one pełne emocji i przyczyniły się do zebrania jeszcze większych funduszy na rzecz naszego Bohatera.

MAKUSZEWSCY Wedding Planners
Agata Niedzielska & Lukasz Niedzielski
Daniel Kostrzewa
WWK Elektro AS & Tomasz Danielkiewicz (koszulki)
Instruktor tańca Beata Jastrzębska
PSYCHOLOG DOROTA MARIA PIETRASZEWSKA
Fizjoterapeuta Przemysław Kram
Videoh
Sport Freak – Paula Kulig
Apartamento Costa Blanca
Dolna Klaudia fotografia.
Old Sailor Barbershop
Wioleta Straus – Masaż Oslo i okolice. Massasje & Kinesiologi
Sport4Fun
Polka Shots & Bites Pierogi – Polske dumplings Polish dumplings Oslo
Oslo Bysykkel
“los tacos”
fjaer_konfekt_oslo
P3 Elektro As
Przemyslaw Papala Photography
Paweł Palenik – Personal Trainer
Mia Nails&Lashes Oslo
OslobyRusak
Sara Mrowiec
POLski Team Norway
ABC BIL As
Artive shop – Norsk nettbutikk med kunstartikler
Personlig Maler As
momentscatcher
Showroom Abstraksjon – Patrycja, Marta, Karolina

Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę naszej niesamowitej ekipy wolontariuszy! Wasza bezinteresowna pomoc przed i w trakcie gali była kluczowa dla sukcesu całego wydarzenia. Dzięki Wam mogliśmy stworzyć niezapomnianą atmosferę pełną radości połączoną z kolejną już akcją charytywną.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za Waszą obecność, hojność i świetną zabawę! Wspólnie sprawiliśmy, że świat stał się lepszym miejscem dla Kubusia i stworzyliśmy coś niezwykłego, co przyniesie radość i nadzieję małemu bohaterowi.

To Wasze serca, które wkładacie w każde wsparcie, przy każdym naszym wydarzeniu sprawiają, że za każdym razem chcemy to robić z coraz większym rozmachem!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy