Blog Love Dance Help

RUN FOR OLIVIA WITH LOVE DANCE HELP

Cześć biegacze, biegaczki oraz wszyscy ludzie dobrego serca!

Kolejna ważna misja prze nami wszystkimi. Dostaliśmy informację, iż nasza mała rodaczka Olivia z okolic Stavanger ogromnie potrzebuje wsparcia w leczeniu nóżki!

“Olivka ma dzisiaj dopiero 3,5 roczku, a już zapadł wyrok, który ma zniszczyć całą jej przyszłość. Skomplikowana wada nóżki, 3 operacje, ogromny ból – teraz to wszystko może pójść na marne, bo Olivka dostała odmowę refundacji operacji. W całej Europie nikt nie jest w stanie zoperować tak skomplikowanej wady, a będzie coraz gorzej. Inne kości rosną, a piszczel nie. Wkrótce może to doprowadzić do tragedii – nieodwracalnych zmian, które skażą Olivkę na amputację! Tylko dr Paley jest w stanie zoperować wadę, wydłużyć kości i co najważniejsze – sprawić, że piszczel zacznie rosnąć. Tylko on jeden na całym świecie wykonywał już z powodzeniem podobne operacje. Tylko on daje naszemu dziecku nadzieję…”

Pobiegnijmy dla Olivki teraz, aby w przyszłości Olivka mogła pobiegać z nami! Kazdy uczestnik biegu dostanie pamiątkowy medal. A osoba, która wpłaci najwyższe wpisowe otrzyma numer startowy “1” naszego biegu!

Jako że u nas zapalonych sportowcow nie brakuje, a mamy nawet zdobywcę Korony Świata Maratonów, który już raz poleciał na Antarktydę przebiec maraton, aby wesprzeć leczenie nowotworu – wraz z wszystkimi przyjaciółmi z Love Dance Help wzywamy ludzi dobrej woli do przyłączenia się do naszej akcji biegowej i wsparcie zbiórki na leczenie Olivki!

Informacje o biegu:
Data: 05.10.2019
– godzina 11.00 bieg dla dzieci poniżej 16 roku życia /dystans 800 m
– godzina 12.00 bieg dla wszystkich powyżej 16 roku życia /dystans 10km
Miejsce: Oslo, Songsvan

Zapisy i koszty:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na naszego meila: rezerwacja.ldh@gmail.com
W treści prosimy o podanie: imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz załączenie zdjęcia (PrtSc) potwierdzającego wpłatę kwoty minimum 200 nok (zachecamy do jak najwyzszych dla Olivki!) na konto poniższej zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/nozka-olivki

https://www.spleis.no/project/80604?fbclid=IwAR2AVl_2CMwef5jXzEtWxCcyvqN2xmpf7VzEncqegjd4t3djRsscuazqibo

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ubezpieczenie uczestników. Goraco zapraszamy!!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy