Sekcje sportowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sekcjami sportowymi działajacymi w Love Dance Help


Sekcja biegowa

Sekcja super przyjacielsko nastawiona dla każdego amatora biegania. Głównym założeniem jest zachęcanie do aktywnego trybu życia. Sekcja trenuje systematycznie w każdy wtorek o godzinie 19.00 nad jeziorem Sognsvann.

Założeniem sekcji jest organizowanie raz w roku biegu lokalnego na 10 km oraz wspólnego wyjazdu na dłuższe bieganie typu maraton/półmaraton połączone z turystyką i wspólną integracją. Pomimo młodego stażu, w sekcji uzbierało się już dziesięcioro maratończyków oraz wielu półmaratończyków.


Piłka Nożna

Sekcja, której historia rozpoczęła się w 2018 roku. Wtedy to właśnie zorganizowaliśmy pierwszy charytatywny turniej piłkarski, w którym udział wzięło aż 18 drużyn polonijnych!

W naszym kalendarzu sportowym turnieje piłkarskie rozgrywamy dwa razy w roku – zimowy w marcu oraz letni w czerwcu. Akcja, którą szerzymy dzięki środkom zebranym podczas rozgrywek nazwaliśmy „Szlachetna misja”. Ma ona na celu propagowanie sportowego trybu życia oraz postawy Fair Play wśród młodzieży z domów dziecka w Polsce!


Piłka siatkowa

Skoro Nasza Polonia Oslo jest najlepsza wśród europejskich drużyn polonijnych, a siatkówkę kocha każdy fan sportu to jasna sprawa, że siata musi być.

Za nami już kilka edycji naszego charytatywnego turnieju siatkówki plażowej. Zawsze dopisuje fantastyczna pogoda, a nasza strefa gastro dba o każdy brzuszek łakomczuszek. Poziom zawodów z roku na rok coraz wyższy co przyciąga rzeszę kibiców. Doskonała okazja na świetne spędzenie końcówki lata z Love Dance Help.
Przecież każdy z Was potrafi odbijać piłkę, zabierajcie znajomych i wpadajcie.


Kolarstwo

Kolarstwo szosowe to najmłodsza sekcja sportowa w naszych strukturach Love Dance Help. Tutaj liczymy na Was ! Sekcja bardzo młoda, która nie miała jeszcze okazji wspólnie wystartować w oficjalnch zawodach.

Sekcja trenuje w okresie letnim na trasach w Oslo i okolicach. Wśród naszych kolarzy mamy kilku zapalonych zawodników z większym bądź mniejszym doświadczeniem zarówno na szosie jak i w terenie. Serdecznie zapraszamy na szosę!


Sekcja Ninja

Kto chociaż raz oglądał sportowe show Ninja Warrior Polska, będzie wiedział co trenuje Ninja! W okresie październik-marzec głównie przygotowujemy się do sezonu startowego - w tym okresie często możesz znaleźć nas na siłowni, ściance wspinaczkowej lub Parkour Parku.

Pamiętaj - Ninja musi być wszechstronny! Podczas startów często podróżujemy w różne strony Polski, by wystartować na zawodach. Naszą tradycją stał się również coroczny Casting oraz start w programie Ninja Warrior. Jeżeli chcesz zmierzyć się z takim torem - zapraszamy do kontaktu.


Biegi OCR

Jeśli zwykłe bieganie jest dla Ciebie zbyt monotonne i chcesz spróbować czegoś więcej to biegi z przeszkodami są idealnym wyborem. W Polsce jak i całej Europie dyscyplina ta przyciąga coraz szersze grono śmiałków, którzy chcą spróbować swoich sił na torze przeszkód.

Również w naszej ekipie mamy kilku zawodników którzy regularnie biorą udział w zawodach typu Runmageddon, Barbarian Race, Spartan Race czy Toughest. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tej dyscyplinie chętnie udzielimy wszelkich wskazówek.