Blog Love Dance Help

SPITSBERGEN MARATHON 2022

Już jutro 4/6/2022 nasza wspaniała drużyna Love Dance Help wystartuje w Spitsbergen Marathon na Svalbardzie – archipelagu na morzu Arktycznym !
 
Trzymajcie za wszystkich mocno kciuki, kibicujecie i wspierajcie. A z racji takiej, że my nigdy nie biegamy tylko dla siebie, ale również w szczytnym celu – tak jest i tym razemz. Bieg pośród dzikiej natury, chcielibyśmy dedykować wszystkim osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich i tym samym zachęcamy do wspierania zbiórki Piotr Śliwiński himalaisty i podróżnika, który pobiegnie z nami ten arktyczny maraton i zbiera pieniądze na zestaw do Fizykaalnej Terapii Naczyniowej.
 
Wspieraj zbiórkę:
–  VIPPS 132586
 
Obserwuj nasze social media na instagramie lub Facebook – będziemy wrzucać relacje z tego biegu oraz wiele innych.
 
A jeśli jesteś bieganiowym maniakiem, lub masz ochotę i czujesz potrzebę pomocy – zapraszamy do nas! Zapraszamy również do udostępniania.
For those who don’t have Vipps/polish account but want to help txt me and we will find solution. Tomorrow 4/6/2022 our great team Love Dance Help will start in Spitsbergen Marathon in Svalbard!
 
Keep your fingers crossed for everyone, you cheer and support. And due to the fact that we never run only for ourselves, but also for a good cause – this is also the case this time.
 
Support the fundraiser https://zrzutka.pl/mprpk8 or support VIPPS 132586
Follow our social media on Instagram or Facebook – we will post reports from this race and many more.
 
And if you are a runner or you want to help, feel free to contact us!
 

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy