Blog Love Dance Help

SZLACHETNA MISJA NA SLASKU

W dniach 01.08.2019 i 02.08.2019 ekipa Love Dance Help odwiedziła 6 domów dziecka – Zabrze, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Sarnów i Jastrzębie. Łącznie prawie 100 dzieci otrzymało profesjonalny sprzęt sportowy. A wszystko to było możliwe dzięki piłkarzom oraz kibicom z Oslo, którzy wzięli udział w charytatywnym turnieju piłkarskim w czerwcu! Dzięki Wam zobaczyliśmy uśmiechnięte buzie dzieci i radość z otrzymanych paczek.

Akcje wsparły także kluby GKS Jastrzębie oraz Polonii Bytom, których piłkarze towarzyszyli nam w wybranych ośrodkach.

Dnia pierwszego odwiedziliśmy dzieci z Sarnowa, Piekar Śląskich oraz Bytomia. Dużo dobrej energii, piłkarskie emocje oraz wspaniała gościna w każdym ośrodku! Wszystkie mecze były zacięte, widać było, że dzieci trenują na co dzień i opiekunowie dbają o rozwój sportowy swoich podopiecznych.

Szczególne podziękowania dla piłkarzy Polonii Bytom i ich trenera za obecność w bytomskiej placówce, wspólny trening oraz mecz! Dla dzieci to było ogromne przeżycie.

W kolejnym dniu odwiedziliśmy ośrodki w Chorzowie, Zabrzu oraz Jastrzębiu! Radości, wspólnej gry w piłkę i super zabawy nie było końca, a piękne wspomnienia zabieramy ze sobą i będą w naszej pamięci bardzo długo.

Dziękujemy również piłkarzom GKS Jastrzebie za obecność, wspólny mecz i czas poświęcony dzieciom! Zdjęcia najlepiej oddają klimat tych spotkań.

Patronat:
– Polski Komitet Olimpijski
– Ambasada RP w Norwegii

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy