Blog Love Dance Help

SZTAFETA MARATOŃSKA “RINGERIKSMARATON”

Kiedy Twój dzień jest tak wspaniały jak ludzie, którzy Cię otaczają. Dzisiejszy dzień pokazał co oznacza „Team Work”. Każdy z nas marzył po cichu, aby przebiec królewski dystans 42km poniżej trzech godzin! I hops udało się w naszym pierwszym sztafetowym maratonie- Ringeriksmaraton zajmujemy 8 miejsce na 202 drużyny z czasem 2h 57 min! Razem można więcej! Świetna atmosfera i nowi przyjaciele – Den Polsk-Norske Forening i Buskerud!
 
Doskonały prognostyk przed zbliżającymi się Polonijnymi Igrzyskami Olimpijskimi. Moc w naszych nogach pojawiła się nie z kosmosu, to moc naszych serc i chęć pomocy Piotrkowi, który tak jak my kocha sport. Niestety Piotrek w ostatnim czasie uległ wypadkowi i aktualnie walczy o odzyskanie sprawności w nogach. Nie zostawiamy Piotrka samego i jako drużyna Szlachetnego Serca prosimy Was kochani o wsparcie zbiórki na leczenie naszego przyjaciela. Link do zbiórki:
Jeśli szybciej dla Ciebie podesłać Vippsa dla Piotrka oto nasz nr: 132586. Całość przelejemy na jego zbiórkę. Prosimy o dopisek „Dla Piotrka”. Vipps aktywny do soboty 26.09.2023.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy