Blog Love Dance Help

TURNIEJ PIŁKARSKI LOVE DANCE HELP 2021

Kolejny turniej za nami, cieszymy się że po półtorarocznej przerwie znów mogliśmy się spotkać i zagrać razem w szczytnym celu. Pogoda sprzyjała nam, mimo początkowych złych prognoz, cały dzień było słonecznie i mogliśmy bez przeszkód rozegrać turniej!
 
Zawody uroczyście otworzyła Pani Iwona Woicka-Żuławska Ambasador RP w Norwegii wraz z konsulem RP Panem Andrzejem Jachem. Po raz pierwszy w historii naszych turniejów wzięły w nim udział drużyny spoza Norwegii. Husaria Sztokholm oraz Polonia Falcons przyjechali prosto ze stolicy Szwecji, aby zagrac w naszym turnieju i wspierać z nami dzieci z domów dziecka. To wspaniała wiadomość i mamy nadzieję początek współpracy z Polonią w innych krajach w ramach projektu #SzlachetnaMisja.
 
Po powitaniu wszystkich 160-ciu piłkarzy, reprezentujących swoje 16-ście drużyn odśpiewaliśmy hymny Polski i Norwegii.
Następnie mogliśmy podziwiać energetyczy występ wicemistrza świata w Teqball Adrian Duszak, który przyleciał do Oslo, aby być z nami i wspierać naszą akcję. Emocje sportowe rosły z minuty na minutę, a chwile później rozpoczęliśmy już pierwsze mecze fazy grupowej. Zacięta walka, piękne bramki i wspaniała atmosfera, sprawiły, że mogliśmy poczuć smak prawdziwego sportowego widowiska. Dzięki wolontariuszom LDH Strefa Gastro jak zawsze byla pełna pysznych domowych ciast (dziękujemy wszystkim Paniom za wypieki!), babeczek, smakołyków, a dzieki Eko Market Oslo, każdy mógł skosztować pysznego polskiego grila.
 
Zawody po zwycięstwie w finale 7-5 nad LDH 1 wygrala po raz pierwszy drużyna Husaria Drammen, drugie i trzecie miejsce przypadło ekipom gospodarzy Love Dance Help 1 i Love Dance Help 2. Tuż za podium uplasowali się zwycięzcy poprzedniego turnieju Rød Hvit Oslo. Puchary wręczyła Pani Irena Borg, założycielka i wiceprezes Światowej Federacji Sportu Polonijnego. Jednak najważniejsze jest to, iż kolejne dzieci z domów dziecka otrzymają profesjonalny sprzęt sportowy. To dla nich graliśmy i to one są zwycięzcami naszego turnieju!
 
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom LDH, bo to dzięki Wam jest możliwe organizowanie tak dużych wydarzeń i niesienie pomocy na taką skalę. Wszystkim, którzy pomagali w promocji, przygotowaniach, przewożeniu i rozstawianiu sprzętu, obsłudze turnieju, strefie gastro, sprzątaniu po evencie, z serca DZIĘKUJEMY jesteście najlepsi!
 
Osobne słowa podziękowania kierujemy do piłkarzy, sędziów i kibiców. Organizacja turnieju dla Was to czysta przyjemność! Dziekujemy, że jesteście z nami i razem, wspólnie wspieramy dzieciaki z domów dziecka. To ogromma radość widząc Was wszystkich grających w szczytnym celu!
 
Nasz projekt #SzlachetnaMisja rozwija sie cały czas, mamy nowe pomysły i już nie możemy się doczekać kolejnego turnieju w marcu.
Dziekujemy Ambasadzie RP w Oslo za wsparcie turnieju oraz Pani Ambasador za patronat honorowy. Dziekujemy za sprzet i namioty.
 
Sponsorzy:
– 4Service Kantine
– Dagens brød Nærbakst

Kamera:
– Grzegorz Kopec Videoh
– Konrad Jastrzębski

Fotografia:
– Monika Krajewska
– Jagoda Kozak

Partnerzy:
– Maroni Redovisningsbyrå AB
– Bukowski Design

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy