Blog Love Dance Help

TURNIEJ PIŁKARSKI ZA NAMI

Kolejny raz, nasz charytatywny turniej pokrywa sie terminem z mistrzostwami Europy. Naszym zamiarem było zebrać kolejne środki na stroje piłkarskie dla dzieci oraz jeszcze bardziej podgrzać piłkarską atmosferę w Oslo – cel został osiągnięty!

Tym razem 15 fantastycznych zespołów zmierzyło się na Ferd Stadion – w tym miejscu gorące podziekowania dla Monolitten Fotball za udostepnienie boiska.
Poziom piłkarski od samego początku stał na wysokim poziomi i żadna z drużyn tanio punktów oddać w rozgrywkach nie chciała. Puchar za pierwsze miejsce wraca do drużyny gospodarzy Love Dance Help, jest to nasze drugie zwycięstwo na tym samym obiekcie. Czyżby jakaś magia? Raczej nie! Dobra gra zespołu zarówno w obronie jak i ataku zaowocowała wygraniem w meczu finalowym 3-1 z drużyną Hvit-Rød Oslo , zwycięzcami poprzedniej edycji. Mecz rozpoczęty został hymnem Champions League, a spotkanie poprowadziło trzech wyśmienitych sędziów. Trzecie miejsce na podium trafilo do fantastycznie grającej drużyny Oslo United.

Nagrody indywidualne otrzymali:
Najlepszy piłkarz – Adam Ładziak
Najlepszy strzelec – Alejandro
Najlepszy bramkarz – Kamil Chochołowicz

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników za wysiłek na boisku i piękne akcje. Kibicom za brawa i gorący doping, ekipie sędziów, która wykonała świetną prace. Naszym niezastąpionym wolontariuszom na całym turnieju, na strefie gasto, strefie sędziowskiej, mediach, organizacji całego turnieju – za piękne uśmiechy dla naszych gości.

Dziękujemy za wspaniałe pysznosci, które upiekły zaprzyjaźnione osoby. Podziekowania dla naszych sponsorów oraz partnerów. Wspólnie strzorzylismy kolejne piękne wydarzenie z myślą o podopiecznych z domów dziecka.

Sponsorzy:
Pol Betong A/S
Ski Elektro As
Brødrene Isolering AS
VVS Spesialisten As
EkoMarket Oslo
Proffbygg PL As

Partnerzy:
44studio.no
Embassy of Poland / Ambasada RP w Oslo
fjaer_konfekt_oslo
@g-production
Instruktor tańca Beata – Freelyfitdance
ISS Facility

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy