Blog Love Dance Help

CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKARSKI

Ach! co to był za turniej. Bajeczna pogoda, pyszne jedzenie, moc wspaniałych atrakcji ale przede wszystkim WY – Kibice, WY – Siatkarze oraz WY – wolontariusze !
 
To WY sprawiliście, że ten dzień był tak wyjątkowy! Bez Was ten turniej nie odniósłby tak spektakularnego sukcesu! Wspominaliśmy, że to będzie Nasz siatkarki rekord – zakończymy aukcje, podliczymy wszystko i podamy kwotę końcową niebawem! To będzie sztos! 
 
1 miejsce „No to chlup”
2 miejsce Baltic United
3 miejsce La Casa de Spirit
4 miejsce 100+
 
To był ogromny zaszczyt oraz wielka przyjemność, po raz kolejny pojawić sie na Koll Arena, aby razem z Wami rozegrać ten wspaniały turniej.
20 wspaniałych, rewelacyjnie przygotowanych drużyn stanęło w szranki na boiskach, by walczyć o puchary, ale przede wszystkim, by mieć z tego świetną zabawę, pokazać ducha walki, dać nam mega pokaz umiejętności a co najważniejsze, aby wspomóc zbiórkę dla naszej wspaniałej Kamili, dziękujemy!
 
Dziękujemy również:
– Wszystkim kibicom, za gorący doping. Z roku na rok coraz bardziej nas zaskakujecie tym, jak licznie zapełniacie trybuny, odwiedzacie kącik gastro i korzystacie z wszystkich atrakcji. Jesteście Wspaniali!
– Agacie Pelka za fitness oraz Agnieszka Chojęta wraz z grupą dziewczyn za zumbę – to dzięki Wam, siatkarze mogli poruszac się nie tylko na boisku a kibice mogli spalić dodatkowe kalorie zdobyte w naszej strefie gastro
– Strefie masażu – Wioleta Straus – Masaż Oslo i okolice. Massasje & Kinesiologi – oraz Karolina Stalmach MedKlinikk za profesjonalne masaże i zadbanie o zdrowie oraz formę wszystkich obecnych
– DJowi Michał Piskorz za świetną muzykę
BabyBalance Natalia Łozińska za warsztaty z chustowania, to była bardzo dobra lekcja dla młodych rodziców
– Kamila Kuźmińska z Inspiria – BarneFest za zorganizowanie czasu naszym najmłodszym. Tam to dopiero była świetna zabawa
– Wszystkim, którzy dorzucili cegiełkę w formie ciasta na nasza strefę Gastro! Było meeega Słodko i Wyśmienicie!
– Partnerom oraz sponsorom naszego turnieju (EkoMarket Oslo, Trollrental, Aron bygg AS, Radio Wataha TV, ØKO OZON – Komplett service)
– Wszystkim osobom, które przekazały vouchery oraz prezenty na licytacje dla Kamili. Jest tego sporo !
– Pani Irena Borg za wręczenie pucharów naszym mistrzom
– Naszym najwspanialszym Wolontariuszom, dzięki którym ten dzień w ogóle mógł się odbyć! Jesteście nieocenieni!
 
Siatkarska drużyna rośnie w siłę, a razem z Nią nasze serca! To dzięki Nim, za każdym razem mamy tak wspaniałe słońce nad naszymi głowami! Niech dobra passa trwa!
 
Dzięki Wam wszystkim, którzy przyłożyli cegiełkę do naszej akcji bijemy rekordy pomocy. Najwyższy wynik w historii turniejów siatkarskich i cała kwota powędruje na leczenie Kamili. Jesteście wielcy i świat się musi o tym dowiedzieć.
 
Dziękujemy Wam ogromnie! Razem możemy wszystko.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy