Blog Love Dance Help

WIELKI SUKCES TURNIEJU “POMÓŻ DZIECKU ZOSTAĆ LEWANDOWSKIM”

3 czerwca na boiskach Ekeberg w Oslo z inicjatywy fundacji Love Dance Help odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski pod hasłem Pomóż dziecku zostać Lewandowskim. W wydarzeniu wzięło udział 18 zgłoszonych drużyn, czyli w sumie 180 piłkarzy.
 
Cel imprezy – poza dobrą zabawą – był szczytny. Kwotę zebraną z wpisowego drużyn oraz ze sprzedaży ciast i kiełbasek organizatorzy przeznaczą na zakup sprzętu sportowego dla potrzebujących dzieci, a udało się zgromadzić prawie 50 tysięcy koron. Zobaczcie w galerii, jak bawili się uczestnicy turnieju.
 
Hiszpania, Argentyna i Islandia, czyli ?
 

Przedstawiciele Love Dance Help podeszli do sprawy na poważnie i w duchu trwającego właśnie mundialu: zgłoszone drużyny drogą losowania przydzielono do czterech grup, każda z nich otrzymała również nazwę państwa, które miała reprezentować. Dalej turniejowa drabinka również przypominała mistrzostwa z prawdziwego zdarzenia. Awans do ćwierćfinałów po fazie grupowej uzyskiwały po dwie drużyny, następnie zwycięzców czekały półfinały i wreszcie zwieńczenie inicjatywy: mecz o 3. miejsce oraz wielki finał.

Triumfatorami charytatywnego minimundialu została drużyna Pomagajmy, reprezentująca symbolicznie Hiszpanię, dalej na podium uplasowały się Argentyna, czyli Warmia Płock i Islandia – ekipa Zagrajmy.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy