Blog Love Dance Help

WSPIERAMY NASZYCH SIATKARZY

Wspieramy naszych siatkarzy i gorąco zapraszamy na dwa ostatnie mecze sezonu Polonia Oslo Volleyball Klubb – aktualni Mistrzowie Europy Drużyn Polonijnych.
 
Dla tych co nie wiedzą: Klub – POLONIA OSLO powstał w 2007 roku. Z pierwszego składu pozostało jeszcze dwóch zawodników. Przez te wszystkie lata przez drużynę przewinęło się ponad 70 zawodników. Przygodę z siatkówką w Norwegii zaczynali od najniższej ligi po czym wspinali się powoli coraz wyżej, zahaczając w sezonie 2017/18 o pierwszą ligę. Była to wspaniała przygoda, jedno sezonowa, która dała sporo uciechy i wyzwań zarazem. Pomimo zbyt dużych kosztów gry na najwyższym poziomie zespół zdecydował, iż występować będą w niższej lidze i od 2018 zajmuje niezmiennie czołowe pozycje w drugiej dywizji.
 
W tym sezonie zajmują drugie miejsce w tabeli i 16 kwietnia zagrają dwa ostatnie mecze sezonu, które zadecydują o utrzymaniu tak wysokiej pozycji.
Mecze odbędą się 16.04 – niedziela Skårerhallen w Lørenskog o 11.00 z Bergkameratene 15.00 ze Spirit Lørenskog.
 
Serdecznie zapraszamy cała Polonię na trybuny ! Drużyna która broni naszych barw naprawdę zasługuje na Wasz doping, Love Dance Help oczywiście poprowadzi doping.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy