Blog Love Dance Help

ZBIÓRKA DLA TYMKA

Drodzy! Powiemy Wam tak – NIE SPODZIEWALIŚMY SIE! Choć w sumie powinniśmy. Od 5 lat z ogromnym zaangażowaniem pomagacie z nami potrzebującym, zatem jak mogło być tym razem?
Musiało sie udać! I… MAMY TO!
 
37.097 nok powędruje na rehabilitacje 5 naszego Tymka! Tak, tyle udało się zebrać w akcji VIPPS DLA TYMKA. Słów brak, by wyrazić Wam wdzięczność i radość jaką mamy w sercach. Zatem po prostu napiszemy krótko: DZIEKUJEMY! Wszystkim wpłacającym, każdej osobie która dołożyła swoją cegiełkę do tej zbiórki.
 
Jesteście wielcy i wiemy jedno, z Wami naprawdę możemy zmieniać świat na lepsze! Może nie cały, ale świat choć jednego konkretnego dziecka. Dzięki Wam Tymek poleci na dwa turnusy rehabilitacyjne, które są realną szansą na lepsze życie dla niego.
 
Mamy też prośbę, udostępniajcie ten post i niech niesie się ta dobra wiadomość na cały świat! Specjalne podziękowania dla wszystkich biegaczy maratonu na zamarzniętym jeziorze w Gol wolontariuszy oraz przyjaciół LDH, a także Radio Wataha TV oraz Dzieje się w Norwegii za lajfy i ogromne wsparcie naszej akcji!
 
A jeśli ktoś z Was przegapił zbiórkę i miałby życzenie wpłacić dla Tymka, to może to wciąż zrobić vipsujac na nr 132586.
 
W jedności siła, piąteczka dla wszystkich pozytywnych ludzi!

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy