Blog Love Dance Help

ZŁOMBOL 2023

Love Dance Help znowu pomaga dzieciom z polskich domów dziecka. Tym razem trochę inaczej! Jeden z naszych wolontariuszy rusza wraz z ekipą ZŁOMBOL na rajd charytatywny. Jest to 17 edycja tego rajdu. W zeszłym roku dzięki darczyńcom oraz załogom rajdu, uzbierali prawie 3 miliony złotych. Jeśli i Ty chcesz wspomóc polskie domy dziecka, to możesz dorzucić swoją cegiełkę. Szczegóły w poście poniżej:

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, jedziemy już za tydzień z Kacper na Złombol 2023 // 17 // The BIG WAVE EDITION. “Impreza ma charakter charytatywny. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana w 100% na zakup dóbr, kursów, szkoleń oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka. 100% uzbieranych środków zostaje wykorzystanych na prezenty oraz wycieczki dla dzieci z domów dziecka. Organizator wybiera w zależności od uzbieranej kwoty ilość placówek, które otrzymają pomoc. Organizator z placówek na terenie całej Polski, wybiera te domy dziecka, które otrzymają pomoc.” Dzięki szybkiej akcji i pomocy Łysy Polska oraz jego transportowej ekipy, i innych osób które wpłaciły pieniądze na konto Fundacja Nasz Śląsk im Gen J Ziętka, mamy wymagane wpisowe, które dopuszcza nasz team #przypał_pl do startu. W/w panowie, oraz pozostali wpłacający, w imieniu dzieci, wielkie dzięki za Wasze serca.

Ale to nie koniec. Mamy wymagane minimum, co nie znaczy, że nie można wpłacić więcej pieniędzy na szczytny cel. Więc jeśli jeszcze w tym roku nie zrobiłeś żadnego dobrego uczynku, to właśnie masz ku temu okazję. Nie muszą to być niewiadomo jakie sumy. Każde 5 zł pomaga dzieciom. Dla zainteresownych link do bezpośredniej wpłaty na konto fundacji:
https://deposit.rallygo.eu/donate/6405af7ae8bf177c4fe4105d?team=6407a6bba1cd9bcf536f9eac&rgo=&fbclid=IwAR1yzIg46SGNqrpP8H5-zMu6KkRMR146qR2cfniBYoyN-EZBYCtTOQmr3lQ

Żadna złotówka z tych pieniędzy nie idzie na sponsoring naszej wycieczki. Jest to zabronione. Wszystkie pieniędzy trafiają na konto fundacji. Dodam tylko, że złombolowa ekipa która w zeszłym roku wystartowała do Albanii, zebrała łącznie prawie 3 miliony złotych! Tak więc trzymajcie kciuki za powodzenie akcji, za naszą wycieczkę i za poloneza, który jeszcze przechodzi zabiegi kosmetyczne, ale #jest_wszystko_zrobione (prawda Kickster ZnaFca?) żeby nas szczęśliwie dowiózł i wrócił. Inne informacje o złombolu na stronie www.zlombol.pl

Nasi główni patroni:
– https://poltra.eu/
– https://www.euro-transit.pl/
Dziękujemy jeszcze raz. Stay tuned.

Podziel się wpisem ze swoimi znajomymi:

Śledź na Facebooku

Najnowsze wpisy